Młodszy/a Księgowy/a
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Poszukujemy zmotywowanej i ambitnej osoby na stanowisko Młodszej Księgowej/Młodszego Księgowego. Jeśli posiadasz podstawową wiedzę z zakresu księgowości, jesteś skrupulatna/y i dokładna/y w wykonywaniu powierzonych obowiązków, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • chęci rozwoju w obszarze finansów i rachunkowości
  • mile widziane wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • mile widziana znajomość SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykwalifikowanych specjalistów w branży retail
  • biuro na Mokotowie
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)

Zadania

  • księgowanie dokumentów
  • wprowadzanie dokumentów do SAP
  • wsparcie zespołu księgowego w bieżących zadaniach
  • wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648