Młodszy/a księgowy/a
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
HAYS
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa, Śródmieście
NR REF.: 1186201

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:Młodszy księgowy/ Młodsza księgowa

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • księgowanie i rozliczanie transakcji w systemie księgowym
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • miękka windykacja należności w j. angielskim drogą mailową
  • kontakt z kontrahentami
Wymagania pracodawcy:
  • ukończone studia wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość programów MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziana jest znajomość programu księgowego Symfonia
  • analityczne myślenie
Oferujemy:
  • umowę za naszym pośrednictwem na okres 3 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • biuro na Warszawskim Śródmieściu

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080