Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista w Zespole Korekt – Departament Rachunkowości
  • Katowice, ul. Uniwersytecka 18
śląskie, Katowice, ul. Uniwersytecka 18, śląskie, Polska
VeloBank S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa systemów bankowych, w tym realizacja dyspozycji korekt z innych jednostek operacyjnych,
  • weryfikacja prawidłowości księgowań w systemach bankowych,
  • wykonywanie zadań związanych z zamknięciem dnia, miesiąca i roku w systemie księgowym,
  • przygotowywanie oraz analiza raportów okresowych i doraźnych z danych księgowych.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, bankowość, finanse, ekonomia),
  • znajomość zagadnień z dziedziny rachunkowości,
  • biegła znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w #Świecie bardziej Velo, gdzie na co dzień kierujemy się #otwartością, #zaufaniem i #rzetelnością, a #przedsiębiorczość mamy w swoim DNA. :)
  • Pracę, w której stosujemy podejście eXtreme agile, szukając optymalnych rozwiązań, często nieoczywistych, nieszablonowych i dlatego osiągamy ponadprzeciętne rezultaty.
  • Zielony klimat, za który jesteśmy odpowiedzialni, również społecznie. Dbamy o środowisko, a za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo! :)
  • Bezpieczeństwo finansowe - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wzbogacone kwartalnym systemem premiowym.
  • Platformę, która wesprze Twój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z: doradcą finansowy, prawnym, psychologiem, psychoterapeutą, coachem czy mentorem biznesu.
  • Pracę w systemie hybrydowym – do 50% pracy zdalnej.
  • Program opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie, kartę sportową.
  • Możliwość nauki języka angielskiego czy niemieckiego na platformie internetowej.
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą na produkty bankowe #Velo.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392