Młodsza Specjalistka/ Młodszy Specjalista ds. Strategii
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju w tworzeniu oraz realizacji strategii i planów operacyjnych.
  • Zbieranie i analiza danych oraz informacji niezbędnych do opracowywania strategii.
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, analiz i dokumentacji wspierających procesy decyzyjne.
  • Koordynowanie spotkań zespołu oraz zarządzanie dokumentacją projektową.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami Spółki oraz partnerami zewnętrznymi w celu efektywnej realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów.
  • Zainteresowanie obszarem tworzenia i wdrażania strategii.
  • Wysoka motywacja do rozwoju umiejętności oraz nauki nowych zagadnień.
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy.
  • Umiejętność analizy i wnioskowania.
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzowania zadań.
  • Swoboda wypowiedzi, umiejętność komunikowania się na różnych poziomach organizacji.
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim oraz angielskim w zakresie tworzenia pism, raportów, prowadzenia korespondencji biurowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom C1/C2
  • Bardzo dobra obsługa MS Office.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Strategii, który posiada silne zainteresowanie obszarem tworzenia i wdrażania strategii biznesowych, co pozwoli mu efektywnie wspierać zespół w realizacji kluczowych projektów. Osoba ta powinna wykazywać doskonałe umiejętności analityczne, co umożliwi trafne wnioskowanie i wsparcie procesów decyzyjnych. Istotna jest umiejętność budowania relacji oraz efektywnej współpracy z różnymi działami i interesariuszami, co wpłynie na sukces realizowanych inicjatyw. Kandydat powinien cechować się bardzo dobrą organizacją pracy, aby efektywnie priorytetyzować zadania i zarządzać czasem w dynamicznym środowisku. Kluczowe są również swoboda wypowiedzi i biegłość w języku polskim oraz angielskim na poziomie C1/C2, co umożliwi tworzenie wysokiej jakości raportów i prowadzenie korespondencji.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291