Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Jakości
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Reckitt
6. 9. 2024

Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw 19 rozpoznawalnych na całym świecie, wiodących marek, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wdrażanie dokumentacji jakościowej oraz szkolenie pracowników z zagadnień jakościowych,
  • Stała współpraca z większością funkcji fabrycznych (tj. Produkcja, Wdrażanie Nowych Produktów, Technologia) jak i pozafabrycznych (tj. R&D, Regulacje ) w celu zapewniania jakości wyrobów Reckitt,
  • Prowadzenie analiz ryzyka dla jakości produktu podczas wdrażania nowych wyrobów, inwestycji i innych zmian,
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych,
  • Podejmowanie decyzji dotyczących niezgodnych produktów, surowców, materiałów opakowaniowych i procesów,
  • Wspieranie prac zespołów analizujących przyczyny niezgodności, ocena skuteczności wdrażania działań,
  • Komunikowanie się z funkcjami pozafabrycznymi w sprawach reklamacji konsumenckich.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ stażu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony 1,5 roku.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544