Młodsza księgowa/Młodszy księgowy w dziale AP
  • Tomaszów mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów mazowiecki, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Dla naszego Klienta - globalnego lidera produkcji napojów bezalkoholowych i żywności przetworzonej - poszukujemy energicznej oraz zaangażowanej osoby do pracy w dziale księgowym.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w księgowości w dziale AP i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku to szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze księgowości w dziale AP - mile widziane
  • znajomości podstaw rachunkowości
  • chęci rozwoju w obszarze finansów i rachunkowości
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • energii oraz zaangażowania w wykonywane zadania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • mentoring doświadczonych specjalistów
  • pracę hybrydową po okresie wdrożenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • księgowanie faktur kosztowych zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie
  • odpowiadanie na mailowe zapytania klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • raportowanie
  • wsparcie działu księgowości w bieżących pracach

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Księgowa Tomaszów Mazowiecki
  • Księgowy Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567