Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Znajomość gospodarki magazynowej, rozliczanie konta zakupu towaru
  • Analiza rozliczeń z pracownikami
  • Analiza kont księgowych dostawców oraz odbiorców
  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań do NBP i GUS
  • Współpraca przy przygotowaniu bilansu miesięcznego oraz rocznego badania sprawozdania finansowego

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość zasad dekretacji i obiegu dokumentów
  • Wykształcenie kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse) lub więcej niż 5 lat pracy w księgowości
  • Rzetelność, systematyczność, zaangażowanie w realizację obowiązków
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP oraz znajomość przepisów ustawy o VAT i CIT oraz ewidencji środków trwałych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544