Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hft71 Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych (faktury zakupowe, sprzedażowe, wyciągi bankowe, amortyzacja)
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Rozliczanie delegacji
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Rozliczenia kompensat
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i sprawozdań okresowych, w tym sprawozdań GUS, NBP, Intrastat
  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT
  • Udział w sporządzaniu cash flow
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, audyt)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Finanse i rachunkowość)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale księgowym
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Chęć stałego poszerzania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP Business One
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub usługowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i samodzielności
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego
  • Niezbędne narzędzia pracy, pracę na oprogramowaniu klasy ERP
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Nadzór i wsparcie doświadczonej księgowej
  • Możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń

  • Praca Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291