Młodsza księgowa / Młodszy księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISON Care Sp. z o.o
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemie Dynamics 365 Business Central( NAV) ;
  • Uzgadnianie rozrachunków i sald kont, rozliczanie kontrahentów;
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • Rozliczanie, księgowanie wydatków kart pracowniczych oraz delegacji;
  • Windykacja należności;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Udział w pracach związanych z aktualizacją obowiązujących dokumentów oraz usprawnieniem procesów;
  • Udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego;
  • Udział w badaniu sprawozdania przez Biegłego Rewidenta;
  • Wsparcie Samodzielnej Księgowej w codziennych obowiązkach;
  • Bieżąca pomoc w innych pracach działu księgowego.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie lub status studenta (preferowane kierunki ekonomiczne, rachunkowość/finanse);
  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. C1;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Praktyczna znajomość MS Excel;
  • Umiejętność analizy danych i sporządzania raportów księgowych;
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa.
  • Znajomość programu Dynamics 365 Business Central( NAV) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Po szkoleniu w biurze, możliwość pracy hybrydowej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość poszerzania kompetencji językowych;
  • Świetna lokalizacja;
  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego;
  • Pyszna kawa w naszym biurze bez ograniczeń.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544