Młodsza Księgowa / Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Abplanalp Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

W związku ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Główne zadania:

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie delegacji pracowniczych krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca analiza kont księgowych
  • Wyjaśnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS i NBP

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziana osoba z wykształceniem z zakresu rachunkowości, finansów
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i staranność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych
  • Prywatną opiekę medyczną - po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz zajęć sportowych - po okresie próbnym
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie- po okresie próbnym
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Przestronne biuro w cichej okolicy na Sadybie
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym: biuro 3 dni/home office 2 dni - po okresie próbnym

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055