Młodsza Księgowa
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
MURAPOL CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH SP Z O O
13. 4. 2024

Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Murapol, która od 20 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym. Murapol Centrum Usług Wspólnych świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu księgowości, kontrolingu, HR, IT i administracji wobec Grupy Murapol.

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Księgowanie oraz rozliczanie transakcji na wyciągach bankowych
  • Weryfikacja faktur kosztowych pod względem merytorycznym, podatkowym
  • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych
  • Kalkulacja podatku CIT/VAT
  • Uzgadnianie sald kont w księgach rachunkowych
  • Kontrola i analiza zapisów w księgach rachunkowych
  • Przygotowywanie materiałów do raportowania grupowego
  • Współpraca z audytorami oraz z innymi instytucjami zewnętrznymi (np. GUS)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości)
  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pro aktywność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Łatwość w tworzeniu raportów z wykorzystaniem MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość Enova365
  • Znajomość MSSF

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659