Młodsza Księgowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie faktur, wyciągów, zamknięcie miesiąca, deklaracje, sprawozdanie finansowe, prowadzenie rozrachunków, ustawianie przelewów, obsługa kadrowo-płacowa oraz ZUS kilku pracowników: przygotowanie raportów i analiz w excelu;
  • praca na systemach Rewizor GT + czerwony plus, Rachmistrz GT, Optima kadry-płace, Płatnik, Płatnik Manager
  • dodatkowo prowadzenie księgowości ok. 30 mikro-podmiotów (tj. z 2/3 fakturami): spółki z o.o. i jednoosobowe działalności gospodarcze, usługi, głównie IT;
  • kontakty z pracownikami biura (bieżące uzgodnienia), kontakty z US i ZUS;
  • otwartość na naukę / automatyzację procesów

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej / księgowej min 2 lata
  • samodzielność, kreatywność, nastawienie na współpracę
  • otwartość, ambicja

OFERUJEMY:
  • podstawa 6 000 - 7 500 PLN brutto (umowa o pracę / B2B )
  • standardowe godziny pracy, od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia między 8 a 10
  • pakiet benefitów : medicover, ubezpieczenie na życie
  • dostęp do szkoleń, literatury LEX
  • dobrze zaopatrzoną kuchnię :)
  • bezpłatne miejsce parkingowe

  • Praca Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567