Młodsza Księgowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Ferguson Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Firma Ferguson Sp. z o.o., uznany na rynku producent elektroniki użytkowej, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Wsparcie Głownego Księgowego w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie raportów na własne potrzeby oraz do instytucji zewnętrznych
  • Systematyczna kontrola kont księgowych i rozrachunkowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Wykształcenie w obszarze rachunkowości/finansów/ekonomii lub kurs rachunkowości
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programów księgowych
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliowść rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wsparcie merytoryczne przełożonych

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584