Mł. specjalista ds. obsługi klienta z j.angielskim
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
NMC Polska Sp. z o.o
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Mailowa obsługa klientów w j.angielskim – posprzedażowa
  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Klientów
  • Dbałość o budowanie i utrzymanie dobrych relacji
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień w programie SAP
  • Nadzór nad sprawnym przepływem dokumentów w firmie
  • Współpraca z wewnętrznymi działami: magazyn, logistyka, dział sprzedaży

WYMAGANIA:
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Duża chęć i motywacja do uczenia się
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dobra obsługa komputera: pakiet Ms Office

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym etacie bezpośrednio pod firmą
  • Stałe godziny pracy 8-16.30 (przerwa 30 minut), pon-piątek
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Zabrzu
  • Pracę na długie lata - już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. obsługi klienta Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567