Mł. Specjalista ds. Kategorii Produktowej (fashion)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
AZAGroup
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie kategorią produktową (odzież lub obuwie) na stronie www sklepu (kontrola procesów związanych z wprowadzeniem produktu na stronę, kategoryzacja produktów na podstawie trendów modowych oraz sprzedażowych, wycena oraz bieżące zarządzanie ceną produktów, w tym tworzenie cenników wyprzedażowych, pozycjonowanie produktów oraz tworzenie kategorii specjalnych pod działania marketingowe)
  • analiza sprzedaży, działania mające na celu optymalizację i redukcję kosztów,
  • tworzenie raportów na podstawie analizy sprzedaży,
  • identyfikacja bieżących trendów, przygotowywanie referencji zakupowych, wybór produktów do promowania we współpracy z influencerami,
  • analiza konkurencji, tendencji rynkowych oraz nowości wprowadzanych na rynek,
  • wsparcie w zakresie budowania planów rozwoju kategorii produktów,
  • ścisła współpraca z Działem Zakupu, Magazynem, Studiem Fotograficznym oraz Działem Brandowym.

WYMAGANIA:

  • znajomość trendów modowych, zainteresowanie branżą fashion,
  • znajomość nazewnictwa fasonów i stylów obuwia i odzieży,
  • analityczne i kreatywne podejście do pracy,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • samodzielność, skrupulatność,
  • wychodzenie z inicjatywą oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego lub rumuńskiego lub węgierskiego)

OFERUJEMY:

  • Pracę w branży modowej w doświadczonym zespole, który szkoli i wspiera – wprowadzimy Cię w świat e-commerce tak, abyś mógł/mogła stać się samodzielnym specjalistą w swojej dziedzinie,
  • Pracę w systemie hybrydowym: stacjonarną 2 dni w tygodniu, 3 dni zdalnie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, udział w eventach integracyjnych, prezenty okolicznościowe.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103