Mł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa SOC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
T-Mobile Polska S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Udział w pracach zespołu SOC
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń zdarzeń oraz incydentów
  • Podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów
  • Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • Monitorowanie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń
  • Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT na bazie dedykowanych aplikacji
  • Współpraca z jednostkami CERT w Polsce i na świecie
  • Przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT
  • Współpraca z 2. linią w celu wyodrębniania incydentów ze zdarzeń

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie z Rekruterem
  3. Spotkanie z Managerem
  4. Witaj w T-Mobile :)

Oferujemy:

  • Poszukujemy pasjonatów cyberbezpieczeństwa którzy pomogą nam rozwijać i udoskonalać nasz SOC w T-Mobile Polska.
  • Dlaczego właśnie do nas powinieneś dołączyć? Wyróżnia nas to, że oferujemy usługę SOC nie tylko dla klienta wewnętrznego T-Mobile, ale również dla wielu Klientów zewnętrznych. Oprócz usługi SOC, wspieramy wdrożenia i utrzymanie innych produktów bezpieczeństwa jak np. Zarządzany Firewall, AntyDDoS.
  • Praca u nas da Ci możliwość poznania wielu technologii, będą na Ciebie czekały zróżnicowane zadania. Nasz zwinny zespół analityków i inżynierów SecDevOps pomoże Ci się wdrożyć w rozwiązania, które utrzymujemy.
  • Stale rozwijamy portofolio naszych produktów, przybywa nam Klientów zatem chcemy wzmocnić nasz zespół. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i lubisz pracę w zespole, dołącz do nas!

Wymagania:

  • Znajomość modeli TCP/IP oraz protokoły: HTTP, SSH, SMTP, DNS
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux, Unix
  • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT w jednej z dziedzin: systemy operacyjne Windows / Unix, sieci, bazy danych, www
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wymagany jeden z poniższych certyfikatów:
  • C)IHE: Certified Incident Handling Engineer
  • Comptia Security +
  • Comptia CySa

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w bezpieczeństwie IT lub HelpDesk
  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Szkolenia/ kursy w obszarze IT Security
  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377