Mistrz zmiany produkcji
  • Gorzkowice
Gorzkowice, Gorzkowice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

W zarządzaniu ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie?

Masz doświadczenie jako lider / brygadzista / mistrz na produkcji?

Szukasz pracy na już aplikacje złóż;)

miejsce pracy : Gorzkowice

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • mile widziane SEP gr 1i 2 / obsługa suwnic / obsługa wózka widłowego
  • gotowości do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie
  • umowe o pracę
  • wynagrodzenie do 6500 brutto
  • premia do 20%
  • benefity: ( opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie , wczasy pod grusza, bony na święta i inne.)

Zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników( organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów)
  • ustalanie harmonogramu , ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników
  • raportowanie produkcji
  • optymalizowanie procesów produkcji pod kątem wydajności pracy

  • Praca Gorzkowice
  • Pracownik produkcji Gorzkowice
  • Gorzkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570