Mistrz Zmiany / Kierownik Zmiany
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • zarządzanie pracą brygady obsługującej linię technologiczną,
  • kontrola procesu technologicznego,
  • organizowanie pracy brygady,
  • tworzenie raportów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • nadzorowanie dostaw materiałów.=,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych

Oczekujemy:

  • umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi i dobrej organizacji pracy,
  • wysoka motywacja do doskonalenia procesów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • wykształcenie minimum średnie/średnie techniczne,
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcyjnym ,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • znajomość przepisów BHP, Prawa Pracy,
  • zdolność do skutecznego monitorowania i kontrolowania realizacji celów i wskaźników wydajności w przydzielonym obszarze.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • udział w budowaniu nowej organizacji opartej na wzajemnym szacunku i współpracy,
  • praca z najnowszymi technologiami.

  • Praca Częstochowa
  • Kierownik Częstochowa
  • Kierownik działu personalnego Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941