Mistrz Wydziału - rekrutacja online
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, łódzkie, Polska
HRK S.A.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Mistrz Wydziału Miejsce pracy: Wieluń

Zadania:

  • organizacja i nadzór nad pracą brygad pod względem jakości, terminowości i bezpieczeństwa pracy,
  • optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,
  • zarządzanie i raportowanie pracy podległych pracowników, egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji,
  • optymalizacja kosztów wytwarzania, usprawnianie i rozwijanie procesu produkcyjnego,
  • ścisła współpraca z pozostałymi komórkami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali (prace ślusarskie i spawanie),
  • doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobra komunikacja,
  • umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizacje celów,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i dowolnego oprogramowania ERP w zakresie zarządzania produkcją

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole specjalistów
  • benefity i dodatki
  • długofalową współpracę
  • wsparcie ze strony przełożonego
  • pracę u jednego z liderów na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pakiet szkoleń

  • Praca Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584