MISTRZ warsztatu instalacyjnego
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
REM Serwis Czechowice-Dziedzice
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad pracami obróbczymi i ślusarskimi związanych z zakresem remontowym i inwestycyjnym;

  • nadzór nad pracami spawalniczymi i montażowymi konstrukcji, rurociągów itp.;

  • nadzór nad pracami podległych pracowników związanych z przeglądami, remontami, konserwacją i utrzymaniem: maszyn, pojazdów, urządzeń dozorowych;

  • współdziałanie w zakresie wykonywania pomiarów i rysunków warsztatowych oraz opracowywania technologii wykonywania naprawy maszyn i urządzeń;

  • nadzór nad przygotowywaniem urządzeń dozorowych do odbiorów technicznych;

  • realizacja remontowych zleceń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

  • rozliczenie czasu pracy podległych pracowników;

  • zamawianie, nadzorowanie zakupów niezbędnych narzędzi i części oraz kontrola realizacji dostaw;

  • dokonywanie weryfikacji narzędzi przeznaczonych do likwidacji;

  • nadzór prac niebezpiecznych i dbałość o przestrzeganie przepisów BHP;

  • szkolenie stanowiskowe BHP podległych pracowników.

WYMAGANIA:

  • preferowany okres trzech lat stażu pracy w danej specjalności;

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • znajomość obsługi komputera;

  • umiejętność kierowania zespołami ludzkimi.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego: kompetencyjnego i organizacyjnego;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę;

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544