Mistrz Warsztatu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola kosztorysów napraw
  • pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w powierzonym obszarze zgodnie

    z wymogami prawa i przepisów BHP
  • prowadzenie ewidencji napraw pojazdów
  • planowanie i podział pracy mechaników
  • koordynowanie i bieżący nadzór nad wykonywanymi naprawami
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • prowadzenie napraw pojazdów zgodnie ze standardami organizacji
  • dbanie o właściwy stan urządzeń i narzędzi warsztatowych
  • odpowiedzialność za utrzymywanie porządku w warsztacie
  • tworzenie raportów i analiz dla kierownika serwisu

WYMAGANIA:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów samochodowych
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    53 639
    11 316