Mistrz Utrzymania Ruchu
  • Klucze
Klucze, Klucze, małopolskie, Polska
H+H Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji (w porozumieniu z Kierownikiem Utrzymania Ruchu);
  • Planowanie prac zespołu UR;
  • Uczestniczenie w pracach remontowych/konserwacyjnych, kontrola ich prawidłowego przebiegu i wykonania;
  • Zapewnienie potrzebnych do wykonania prac materiałów i narzędzi.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum trzy lata pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;
  • Dobra obsługa komputera – Outlook, Excel, Word;
  • Zdolności interpersonalne, zdolności przywódcze, zaangażowanie;
  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr.1.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne.

  • Praca Klucze
  • Klucze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584