Mistrz serwisu mechanicznego
  • Sękocin Nowy
mazowieckie, Sękocin Nowy, mazowieckie, Polska
Krubagroup Sp z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Krubagroup Autoryzowany koncesjoner Renault i Dacia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koordynacja pracy zespołu mechaników
  • nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych
  • kontrola wykonania założonych celów serwisowych, na poziomie ilościowym i jakościowym
  • nadzór nad jakością i terminowością napraw

WYMAGANIA

  • umiejętność organizowania i planowania pracy mechaników
  • precyzja i odpowiedzialność
  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku Mistrz w serwisie mechanicznym
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji
  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103