Mistrz robót mostowych / drogowych
  • lubuskie
lubuskie, lubuskie, Polska
Nowak-Mosty Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukuje na stanowisko:

Opis stanowiska
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty mostowe / drogowe,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem prac,
  • organizowanie procesu budowy,
  • prace z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • wspomaganie kierownika/inżyniera budowy w prowadzonej inwestycji,
  • zapewnienie zgodności wykonywanych robót pod względem ilości, jakości, terminów.

Wymagania
  • planowanie i organizacja poszczególnych etapów realizacji prac budowlanych,
  • umiejętność zarządzania materiałami i sprzętem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • znajomość obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • biegła znajomość czytania rysunków technicznych
  • znajomość przepisów i zasad BHP,
  • prawo jazdy kategorii B.

Doświadczenie:

  • doświadczenie na stanowisku majster/mistrz robót budowlanych mostowych / drogowych.

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • posiłki regeneracyjne,
  • odzież roboczą i ochronną,
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377