Mistrz Produkcji Obszaru Obrabiarek CNC
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników, sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań przez oraz przestrzeganiem przez nich odpowiednich zasad i przepisów;
  • Współtworzenie i zapewnienie realizacji planu produkcji;
  • Nadzorowanie użytkowania maszyn i urządzeń węzła produkcyjnego, zgodnie z instrukcjami i zasadami pracy;
  • Zaznajamianie podległych pracowników z ich zakresem czynności na stanowiskach pracy oraz instrukcjami pracy, zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz problemami jakościowymi;
  • Organizowanie urlopów, zapewnienie dyscypliny czasu pracy;
  • Proponowanie działań odnośnie szkolenia personelu, rozwoju, awansów, zmian stanowiska, przeniesień;
  • Śledzenie wskaźników jakościowych;
  • Zapewnienie niezbędnych szkoleń jakościowych i kierowanie grupą rozwiązywania problemów;
  • Prace ślusarskie i montażowe.

Nasze wymagania

  • Znajomość i praktyka w pracy w dziale produkcji,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość urządzeń pomiarowych,
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych w porozumieniu z zespołem,
  • Umiejętność zarządzania pracą w zespole,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Rozwijanie i doskonalenie powierzonych procesów, zapewnienie ich skuteczności i efektywności,
  • Wsparcie i motywacja pracowników zespołu.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584