Mistrz produkcji
  • Wałbrzych
mistrz produkcji
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska
19. 4. 2024

Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie zarządzać zespołem i optymalizować procesy produkcyjne, ale dalej chce się rozwijać, a chęć zdobywania nowej wiedzy jest dla Ciebie motywatcją do działania to zapraszam Cię do mojego projektu rekrutacyjnego.
Wspieram firmy z wałbrzyskiego rynku pracy w pozyskaniu kandydatów na stanowiska liderskie, inżynieryjne i specjalistyczne.
Aplikuj, a pomogę znaleźć dla Ciebie odpowiedanią ofertę pracy.
oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- Rozwój w międzynarodowym otoczeniu
- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, fundusz socjalny, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych
zadania
- Nadzorowanie codziennej działalności na hali produkcyjnej, w tym planowanie, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.
- Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i minimalizacji kosztów.
- Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, szkolenie, ocena wyników i rozwijanie kompetencji.
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przepływu operacji.
- Analiza danych produkcyjnych i raportowanie wyników do wyższych szczebli zarządu.
Oczekujemy
- Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego
- Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
- Znajomość metod zarządzania produkcją oraz Lean Manufacturing.
- Znajomości pakietu Office oraz wiedzy z zakresu IATF 16949
- Kompetencji lidera, zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy pod presją.
- Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179