Mistrz Produkcji
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, małopolskie, Polska
CLAVEY
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i kontrola procesów produkcyjnych
  • Nadzór oraz organizacja pracy zespołu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za realizację bieżących zleceń zgodnie z wymaganiami technologicznymi oraz harmonogramem
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz raportów zgodnie z wymaganiami firmy
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zamówień i optymalizacji procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty, Lidera lub Mistrza
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy w produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Precyzja, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Znajomość przepisów BHP
  • Uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet socjalny - dofinansowanie wakacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Bochnia
  • Pracownik produkcji Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392