Mistrz Produkcji
  • Kozy
Kozy, Kozy, Śląskie, Polska
AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie procesem produkcji w sposób zapewniający osiągnięcie pożądanego poziomu wydajności,

  • planowanie, organizacja pracy, a także nadzór nad realizacją zadań przez podwładnych w sposób, zapewniający wysoką wydajność i jakość produkcji,

  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów oraz powierzonych maszyn i urządzeń,

  • wdrażanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnej jakości, kosztów i czasu realizacji,

  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zamówień i optymalizacji procesów technologicznych,

  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP.

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne

  • umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy produkcji

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • niekaralność

Mile widziane

  • znajomość sterowania Heidenhain lub Siemens na maszynach CNC

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dodatkowa premia miesięczna

  • możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

  • prywatna opieka medyczna - wysoki pakiet w TU Zdrowie - wariant E

  • premie świąteczne oraz dodatek wakacyjny

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • Praca Kozy
  • Pracownik produkcji Kozy
  • Kozy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521