Mistrz Produkcji
  • Bydgoszcz, ul. Toruńska 155
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, ul. Toruńska 155, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A.

poszukują pracownika na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym liczącym około 20 osób,
  • nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych pod względem jakości, terminowości, efektywności kosztowej oraz bezpieczeństwa pracy,
  • nadzór nad przestrzeganiem norm technologicznych oraz innych wytycznych dotyczących procesu produkcji,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na poszczególnych stanowiskach i prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
  • inicjowanie i koordynowanie działań usprawniających funkcjonowanie produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • praktyczne i bezpośrednie zarządzanie zespołem produkcyjnym,
  • umiejętność motywowania i integrowania zespołu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696