Mistrz na dziale obróbki mechanicznej CNC
  • Dzierżoniów
Dzierżoniów, Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
Harris Calorific International
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy wydziału i monitorowanie jego wyników.
  • Nadzór nad podległymi pracownikami i stosowanie metod bezpiecznej pracy.
  • Realizacja planów produkcyjnych poprzez kontrolę, organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w powierzonym wydziale.
  • Optymalizowanie i udoskonalanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy, poprawy jakości, redukcji zapasów.
  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej trzech lat doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolności organizacyjne.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Znajomości narzędzi związanych z Lean Manufacturing (Kanban, TPM, 5S).
  • Otwartość, komunikatywność, samodzielność, kreatywność.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i systemów ERP.
  • Znajomość technologii obróbki tokarskiej CNC.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT
  • Świadczenia ZFŚS
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) po okresie 6 miesięcy pracy
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • Praca Dzierżoniów
  • Dzierżoniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544