Mistrz magazynu
  • Opatówek
Opatówek, Opatówek, Greater Poland Voivodeship, Polska
COLIAN
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Opatówek (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • W Opatówku k. Kalisza zlokalizowany jest nasz automatyczny magazyn wysokiego składowania.  W nim zarządzamy kompletacją i magazynowaniem produktów, które powstają w zakładzie "Hellena". Na tym stanowisku będziesz miał/miała wpływ na logistykę kultowej Oranżady!
  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:
  • zarządzanie zespołem magazynowym, organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu, wspieranie, rozwój pracowników oraz kontrola jakości ich pracy,
  • zapewnianie terminowego i jakościowego przebiegu procesów operacyjnych,
  • zapewnienie wydań i odbiorów zgodnie z procedurami i zamówieniami,
  • kontrola poprawności stanów magazynowych, weryfikacja oraz wyjaśnianie ewentualnych niezgodności,
  • zapewnienie sprawnego przepływu materiałów oraz informacji pomiędzy działami,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz przepisów ppoż. oraz utrzymanie porządku w magazynie, nadzór nad zachowaniem 5S.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia pracy w obszarze magazynu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wyznaczaniu i egzekwowaniu celów,
  • doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS, MS Excel/Office oraz SAP,
  • dobra organizacja pracy​ i punktualność,
  • komunikatywność, zdolność budowania dobrych relacji w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, dyspozycyjność w okresie zwiększonych potrzeb logistycznych.

To oferujemy

  • Pracę w nowym centrum magazynowym w Opatówku - bezpieczne, nowoczesne i zorganizowane miejsce pracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki i narzędzia pracy
  • Zmianowy system pracy – godz. 6-14:00, 14-22:00
  • Dogodny parking i bliskość przystanków autobusowych
  • Wewnętrzne programy doceniania
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, karty sportowej, upominki świąteczne, dofinansowanie nauki, fundusz socjalny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z HR.
  • Spotkanie w Opatówku.

COLIAN

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać radość z życia! Nasze produkty pozwalają czerpać z życia to, co najlepsze!

W portfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i zagranicą marki - Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Jutrzenka, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta, a także brytyjska Elizabeth Shaw oraz irlandzka Lily OBriens. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

  • Praca Opatówek
  • Opatówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087