Mistrz Gospodarki Cieplno-Energetycznej
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Oddziału Cieplno- Energetycznego
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji funkcji i zadań Oddziału Cieplno-Energetycznego:, produkcji i dystrybucji ciepła, dystrybucji i rozdziału gazów, przesyłu i dystryubucji wody pitnej i przemysłowej, odbioru i oczyszczania
  • Prowadzenie gospodarki remontowo-usługowej w zakresie instalacji, sieci, maszyn i urządzeń energetycznych i sanitarnych
  • Prowadzenie prawidłowej realizacji projektów modernizacyjnych gospodarki cieplnej i wodno-kanalizacyjnej
  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria sanitarna; Inżynieria środowiska; Wodociągi, kanalizacja i gazociągi; Energetyka cieplna lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Uprawnienia energetyczne dozorowe i eksploatacyjne E gr. 2 i 3
  • Znajomość przepisów w prowadzeniu prac związanych z eksploatacją maszyn i urządzeń oraz sieci i instalacji: cieplnych, wodno-kanalizacyjnych (sanitarnych) i gazowych
  • Znajomość przepisów ochrony środowiska

To oferujemy

  • Stabilną pracę w ciekawej branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość umowy na czas nieokreślony po 15 miesiącach
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych
  • Własny parking pracowniczy

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    42 901
    10 275