Mistrz Działu Przyjęcia i Mroźni
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
28. 3. 2024

Obowiązki

  • Dokumentowanie procesów magazynowych, prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami instrukcji systemów jakości,
  • Przyjęcie surowca na swój obszar produkcji,
  • Monitorowanie i nadzór nad procesem produkcji,
  • Segregowanie i dostarczanie surowca lub wyrobu do przekazania na kolejne obszary wg. Planu,
  • Raportowanie o rotacji, wydajności, efektywności etc.,
  • Monitorowanie wyników kontroli wewnętrznych rejestrowanych w systemie on line oraz dokumentacji papierowej,
  • Reagowanie na nieprawidłowości odnotowywane podczas wewnętrznych kontroli.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 3-5 lat na stanowiskach produkcyjnych w branży mięsnej,
  • Mile widziana znajomość wymagań standardów IFS Food, BRC Food,
  • Komunikatywność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, umiejętność organizowania pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu,
  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów, udział w programach rozwojowych,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Spotkania integracyjne/piknik rodzinny.

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570