Mistrz ds. Elektromechanicznych
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Partner Serwis Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów i zatrudniamy ponad 400 osób.

Do naszego oddziału w Legnicy poszukujemy osoby na stanowisko:
Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i kierowanie podległym zespołem elektromechaników warsztatu remontowego
  • udział w planowaniu i realizacji prac remontowych
  • wykonywanie prac serwisowych w oparciu o technologie opracowane przez dział techniczny
  • nadzorowanie prac remontowych, zlecanie zadań pracownikom, codzienna kontrola nad zleconymi pracami
  • wyznaczanie celów operacyjnych dla podległego zespołu i ich realizacja w uzgodnieniu z przełożonym
  • współpraca z działem handlowym z zakresie realizowanych zleceń.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryka/elektromechanika/mechanika)
  • doświadczenie w pracy w zakładach przemysłowych, w pracach związanych z remontami, usuwaniem awarii
  • doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu, zarządzaniu nim (zlecanie zadań, rozliczanie z realizacji, kontrolowanie terminowości i jakości)
  • umiejętność czytania i sporządzania rysunków technicznych/elektrycznych
  • uprawnienia SEP E i D do 1 kV
  • czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysta zasady wynagradzanie, atrakcyjny system premiowania
  • niezbędna narzędzie pracy
  • możliwość podnoszenia kompetencji
  • udział w realizacji ciekawych, różnorodnych projektów
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych
  • PARTNERską atmosferę pracy.

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Specjalista ds. turystyki Legnica
  • Specjalista ds. telekomunikacji Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246