Mistrz
  • Płock
Mistrz
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Mistrz

23_4317056

Obowiązki

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją zakresu robot, zadań związanych z pracami serwisowymi, a także prefabrykacją i montażem konstrukcji, zbiorników, rurociągów, zamocowań, aparatów itp.,
  • opracowywanie zakresów technicznych do realizacji dla jednostek produkcyjnych i grup montażowych,
  • przewidywanie i zgłaszanie potrzeb w zakresie koniecznych urządzeń produkcyjnych, a w szczególności rusztowań,
  • zapewnienie płynnej realizacji prac przez podległe brygady,
  • dbałość o terminowość i wysoką jakość wykonania zadań przez podległy zespół.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia SCC – mile widziane,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenia przy realizacji prac montażowych i/ lub warsztatowych w przemyśle rafineryjno- petrochemicznym, chemicznym – min. 3 letniego,
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracowników na budowach lub w warsztatach,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na oddelegowania,
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office w tym MS Project.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, Pracownicza Kasa Zapomogowa-Pożyczkowa, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584