Mistrz budowy
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
Nowak-Mosty Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukuje na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy  - woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, woj. małopolskie, woj. opolskie, woj. podkarpackie (możliwość pracy w delegacji)

  • Sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty budowlane,
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem prac,
  • Organizowanie procesu budowy,
  • Wspomaganie kierownika/inżyniera budowy w prowadzonej inwestycji,
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych robót pod względem ilości, jakości, terminów.

Wymagania
  • Planowanie i organizacja poszczególnych etapów realizacji prac budowlanych,
  • Umiejętność zarządzania materiałami i sprzętem,
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • Znajomość eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • Biegła znajomość czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość przepisów i zasad BHP,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Mistrz Budowy.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • Współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Umowę o pracę na pełny etat lub b2b do wyboru,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696