Mistrz / Brygadzista - produkcja betonowych elementów prefabrykowanych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Exbud Konstrukcje sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy (okolice Norymbergii)

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Mistrza/Brygadzisty do nadzoru nad produkcją betonowych elementów prefabrykowanych, takich jak słupy, dźwigary oraz podciągi. Praca w renomowanym zakładzie prefabrykacji betonowej zlokalizowanym w Bawarii, w pobliżu Norymbergii.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynację pracy zespołu produkcyjnego.
  • Nadzór nad jakością wytwarzanych elementów.
  • Ścisłą współpracę z innymi działami firmy.
  • Zapewnienie zgodności działań z przepisami BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie prefabrykacji elementów betonowych.
  • Znajomość rysunku technicznego – umiejętność czytania i interpretacji.
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na produkcji – warunek konieczny.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy produkcji.
  • Rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na polskiej umowie o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz premie.

Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Białystok
  • Brygadzista Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648