Mistrz / Brygadzista
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Zakres obowiązków
Organizacja pracy zespołu w sposób zapewniający należyte wykorzystanie potencjału technicznego i osobowego oraz planowe i terminowe wykonanie zadań
Odpowiedzialność za realizację zleceń wynikających z planów produkcji
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu pojawiających się problemów
Przestrzeganie, promowanie BHP i nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników BHP
Współpraca z pozostałymi działami w firmie
Poszukiwane kompetencje
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
Znajomość branży metalowej i procesów produkcyjnych
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętności analityczne
Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office,
Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
Umiejętność motywacji zespołu do pracy
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet benefitów (m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
- Wspólny samochód służbowy dla osób dojeżdżających z Torunia
- Pracę w systemie 2-zmianowym
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Toruń
  • Brygadzista Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563