Mistrz
  • Legnica
Mistrz
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
ELSUR sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Mistrz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem oraz terminowością realizowanych robót,
  • planowanie i organizacja pracy podległych pracowników,
  • zaopatrywanie materiałów niezbędnych do realizacji robót,
  • zabezpieczenie narzędzi i sprzętu zgodnie z regulaminem spółki,
  • ewidencja realizowanych robót w zakresie materiałowym i czasu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektroenergetyczne, elektryczne lub pokrewne,
  • świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń, instalacji i sieci Grupy 1,
  • staż pracy na stanowisku dozoru min. 2 lata, doświadczenie w dozorze nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych n/,s/n i prądu stałego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność organizowania pracy podległego zespołu pracowników,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w organizowaniu i nadzorze robót,
  • umiejętność sporządzania wyceny realizowanych prac,
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office.
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i aktywności zawodowej,
  • możliwość dodatkowej nagrody,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie szkoleń,
  • pakiet Medicover Sport,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (wypoczynkowe, świąteczne, pożyczki, zapomogi),
  • pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole,
  • pracę na 1 zmianę.

  • Praca Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584