Mikrobiolog / Biotechnolog
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Dr Green Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych.

  • wykonywanie podstawowych analiz fizykochemicznych,

  • kontrolę dokumentacji technicznej,

  • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów,

  • utrzymywanie porządku w laboratorium.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • niezbędna wiedza z zakresu mikrobiologii,

  • mile widziana wiedza z podstaw chemii,

  • biegła umiejętność przygotowania pożywek mikrobiologicznych i posiewów,

  • samodzielność w wykonywaniu analiz mikrobiologicznych,

  • biegła obsługa komputera,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej polskiej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenie wdrażające, które pozwoli poznać asortyment i warunki funkcjonowania firmy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej Medicover,

  • Możliwość skorzystania z kart Medicover Sport- w tym dla członków rodziny,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567