Mikrobiolog
  • Piotrków Trybunalski
Mikrobiolog
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
AXXIA PPT PPTJOB Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z obszaru środków ochrony roślin, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Biolog / Agrobiolog / Laborant
Miejsce wykonywania pracy: Piotrków Trybunalski
Obowiązki na stanowisku:
• Przygotowanie hodowli mikrobiologicznych na różnych pożywkach, selekcja mikroorganizmów, oznaczanie ich liczebności, posiewy redukcyjne
-Hodowla laboratoryjna i półprodukcyjna mikroorganizmów
• Przygotowywanie pożywek uprawowych;
• Bieżąca analiza obserwowanych parametrów wzrostowych i rozwojowych roślin;
• Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi w laboratorium zasadami;
• Zbieranie danych do analiz statystycznych.
Oczekujemy:
• Wykształcenie min. średnie (preferowane biologiczne, agrobiologiczne, rolnicze, biotechnologiczne lub pokrewne);
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Znajomość podstawowych analiz statystycznych;
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
• Znajomość j. angielskiego min. na poziomie podstawowym;
• Komunikatywność i kompetencje do pracy w zespole;
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz świadomość jakości i znaczenia wykonywanej pracy;
• Sumienność, staranność, dokładność wykonywanej pracy;
• Zaangażowanie w pracę.
Mile widziane:
• Doświadczenie w prowadzeniu upraw warzywniczych, polowych, szklarniowych;
• Doświadczenie w pracy w laboratorium.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z Pracodawcą;
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
• Zajęcia doszkalające z języka angielskiego 1-2 razy w tygodniu;
• Dofinansowanie szkoleń;
• Wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne;
• Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Pracę w zgranym zespole o ogromnym potencjale.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/ kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370