Mielec- proste prace dla Panów- 1 lub 2 zmiany
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
16. 5. 2024

W Mielcu poszukujemy kandydatów zainteresowanych natychmiastową współpracą.

Opis stanowiska:

  • wsparcie produkcji
  • montaż elementów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz w systemie 1 lub 2 zmianowym
  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stawkę godzinową
  • system 1 zmianowy (07-15) lub 2 zmiany (7-15 i 15-23)
  • dodatek weekendowy, soboty +50%, niedziele +100%
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego) z realną szansą przejścia na umowę o pracę pod zakład Klienta po ok. 6 miesiącach
  • zaliczki, już po 2 miesiącach część zarobionych środków wypłacasz wcześniej przed terminem wypłat
  • kartę Multisport
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • formalności w telefonie
  • parking przy zakładzie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479