Międzynarodowy Kierowca CE - Tandem
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
24/7 Drive
20. 9. 2024

Czy jesteś doświadczonym kierowcą międzynarodowym CE i szukasz nowego wyzwania?

Czytaj dalej i aplikuj szybko!

Baza: Vuren

Obowiązki

Jako kierowca wyruszysz z Vuren ciągnikiem siodłowym z naczepą lub samochodem ciężarowym z przyczepą. Transport obejmuje głównie opakowania szklane, puszki i opakowania plastikowe.

Przewozisz je do różnych browarów w Holandii, Belgii i Francji. Wiąże się to z całotygodniową nieobecnością w domu. 45 godzinną przerwę będziesz spędzać na zakwaterowaniu a w pozostałe dni będziesz spać w ciężarówce.

Twój dzień pracy rozpoczyna się między 03:00 a 06:00 rano i pracujesz przez cały tydzień. Za przepracowane dni weekendowe otrzymasz dzień wolny w ciągu tygodnia. Będziesz mieć około 4-5 przystanków dziennie.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki międzynarodowej CE
  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego, holenderski będzie dodatkowym atutem
  • Własny samochód (do jazdy z i do pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,71 €
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie tygodniowe (850-1000 euro netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55
  • Praca w systemie

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045