Międzynarodowy ekspert ds. wynagrodzeń i benefitów
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Strategia wynagrodzeń i benefitów: Opracowanie i wdrożenie nowoczesnych strategii wynagrodzeń i benefitów, które są zgodne z celami firmy i zapewniają konkurencyjność na międzynarodowym rynku.
  • Benchmarking rynkowy: Przeprowadzanie kompleksowych analiz wynagrodzeń na podstawie danych rynkowych i badań wynagrodzeń w celu zapewnienia konkurencyjnych i sprawiedliwych praktyk płacowych.
  • Wycena stanowisk i równowaga płac: Przeprowadzanie ocen stanowisk w celu określenia odpowiednich poziomów wynagrodzeń i stanowisk. Wsparcie w analizie równowagi płacowej w celu identyfikacji i rozwiązania ewentualnych nierówności płacowych.
  • Współpraca z działem People & Culture: Współpraca z zespołem People & Culture w celu opracowania polityk wynagrodzeń oraz wsparcia w kwestiach związanych z wynagrodzeniami. Zapewnienie zgodności strategii wynagrodzeń z celami biznesowymi.
  • Zgodność i przestrzeganie przepisów: Zapewnienie, że praktyki wynagrodzeniowe spełniają wymogi prawne i regulacyjne w różnych regionach. Wspieranie utrzymania zgodności z wewnętrznymi politykami i zewnętrznymi wymogami prawnymi.
  • Zarządzanie dostawcami: Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w celu optymalizacji programów świadczeń oraz wdrażania rozwiązań technicznych HR.
  • Szkolenia i rozwój: Koordynowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników na temat wynagrodzeń i świadczeń.
  • Zarządzanie danymi i raportowanie: Utrzymywanie i analiza danych dotyczących wynagrodzeń przy użyciu systemów HR, zapewniając przejrzystość i dokładność raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze human recources, zarządzania, finansów (lub pokrewne).
  • Co najmniej 2-5 lat doświadczenia w obszarze wynagrodzeń i benefitów, ze szczególnym naciskiem na rynki międzynarodowe.
  • Udokumentowane doświadczenie w przeprowadzaniu ocen stanowisk, analizie równowagi płacowej oraz znajomość metodologii stopniowania stanowisk.
  • Dobra znajomość globalnych trendów wynagrodzeń oraz wymogów prawnych.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z umiejętnością zarządzania i interpretacji złożonych danych.
  • Znajomość obsługi systemów HR i baz danych dotyczących wynagrodzeń.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i doradcze, z umiejętnością pracy w globalnym, wielokulturowym zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).
  • Gotowość do okazjonalnych podróży do Niemiec (do naszej siedziby zlokalizowanej w Kleinheubach).
  • Gotowość do pracy w systemie hybrydowym. Oczekiwana obecność w biurze w Nowym Tomyślu min. 1 raz na 2 tygodnie.
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Nasze biura w Polsce zlokalizowane są w Poznaniu oraz w Nowym Tomyślu. Ty możesz pracować hybrydowo. Oczekiwana obecność w biurze w Nowym Tomyślu min. 1 raz na 2 tygodnie.
  • Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.
  • Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.
  • Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Poznań
  • Ekspert przyrodniczy Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699