MID Tester firmware/hardware
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Kayon
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O firmie

Kayon dynamicznie działa na rynku elektroniki i systemów IoT od 7 lat. Jesteśmy małym ~20 osobowym zespołem, w którym każdy ma realny wpływ na osiągane cele. Tworzymy rozwiązania IoT dla klientów z całego świata - zarówno prototypy jak i docelowe produkty i systemy wraz z zapleczem produkcyjnym, infrastrukturalnym i wsparciem klienta. Dużo ważniejsze są dla nas: potencjał, inicjatywa i aktywna postawa niż ilość zdobytych certyfikatów. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, lubiącą wyzwania i ciągły rozwój - aplikuj do nas!

  • Praca stacjonarna
  • Miejsce pracy: Traugutta 115C, Gdańsk, PL

Widełki płacowe

UoP – 6000 – 8000 brutto

B2B – 7000 – 9500 netto

Zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy testowych w oparciu o wymagania produktowe
  • Tworzenie planu realizacji testów, nadzorowanie realizacji testów
  • Analiza wyników testów i współprojektowanie usprawnień produktu
  • Wykrywanie i analizowanie błędów oraz nieprawidłowości w oprogramowaniu i sprzęcie
  • Realizacja testów firmware i hardware (manualnych oraz automatycznych)
  • Raportowanie wyników testów wraz z tworzeniem niezbędnej dokumentacji
  • Tworzenie i optymalizacja procesów testowych
  • Współtworzenie narzędzi testowych
  • Współpraca z produkcją, w tym: testowanie narzędzi produkcyjnych, dbanie o jakość produktów
  • Realizacja testów aplikacji mobilnych i webowych

Wymagania

  • Preferowane dwuletnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków skryptowych np. Pythona na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność rzetelnego zarządzania zadaniami, świadome reagowanie na problemy i zmiany oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Dokładność, skrupulatność i samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Analityczne myślenie, spostrzegawczość, zacięcie do analizy danych i diagnostyki
  • Podstawowa znajomość elektroniki
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (oscyloskop, multimetr, analizator widma itp.)
  • Doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne (Elektronika, Automatyka, Informatyka etc.)
  • Podstawowa znajomość systemu wersjonowania GIT
  • Znajomość systemu Linux/Unix
  • Znajomość mikrokontrolerów
  • Znajomość embedded C
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Co oferujemy?

  • Pracę w innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IoT
  • Zdobycie doświadczenia, możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Pracę w małym i zwinnym zespole, w którym każdy ma znaczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do wiedzy i kompetencji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjną lokalizacje biura - okolice Politechniki Gdańskiej z dostępnym miejscem parkingowym

  • Praca Gdańsk
  • Tester Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584