Mid/Senior QA Engineer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego QA Engineera, który dołączy do naszego zespołu w dziale jakości oprogramowania.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i implementacja testów funkcjonalnych;
  • Tworzenie przypadków testowych zgodnie z zasadami DDD, BDD, TDD;
  • Automatyzacja testów przy użyciu Selenium;
  • Testowanie integracji API za pomocą narzędzi takich jak Postman;
  • Raportowanie błędów i śledzenie ich postępu.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku QA Engineer;
  • Znajomość Domain-Driven Design (DDD), Behavior-Driven Development (BDD), Test-Driven Development (TDD);
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów, w tym Selenium;
  • Znajomość narzędzi do testowania API, takich jak Postman;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej i tworzenia skutecznych przypadków testowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293