Mid/Senior Fullstack Developer (.Net + Vue.js)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
NECTO S.A.
16. 9. 2024

Programowanie to Twoja pasja? Chcesz mieć udział w tworzeniu unikalnych i specjalistycznych rozwiązań? Jesteś ambitny, masz zapał do pracy i szukasz miejsca, gdzie wykorzystasz swoje umiejętności kodowania?

Dołącz do naszego zespołu, bo właśnie szukamy Programistów!

To co możemy Ci zagwarantować, to z pewnością dużo programowania już od samego początku. Na pokładzie NECTO od pierwszego dnia pracy rozwiniesz żagle i wypłyniesz na szerokie wody kodowania. Razem przemierzamy morza i oceany i cieszymy się odkrywaniem świata programowania. Niestraszne nam fale, burze i sztormy develop’erskie, bo mamy twórcze podejście do kodowania i śmiało stawiamy czoła wyzwaniom.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą programistyczną realizującą duże projekty w branży TSL – transport, spedycja, logistyka. Tworzymy autorskie i unikalne systemy logistyczne, które wspierają najważniejsze procesy naszych klientów. Pracujemy w różnych technologiach i w zdecydowanie niekorporacyjnej atmosferze.

Twoje codzienne zadania:

-          Rozwój i utrzymanie aplikacji webowych;

-          Udział w projektowaniu rozwiązania w tym burzliwe dyskusje;

-          Wykonywanie code-review;

-          Udział w daily;

-          Wspieranie w pracach pozostałych członków zespołu;

-          Gra w piłkarzyki i picie kawy :);

-          Praca w Scrum.

Nasze oczekiwania:

-          Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu .Net, C#;

-          Dobra znajomość Relacyjnych baz danych (MS Sql lub PostgreSQL);

-          Doświadczenie z CI/CD;

-          Doświadczenie z technologiami www, z naciskiem na Vue, Typescript, HTML+CSS;

-          Doświadczenie w pracy wg metodyki SCRUM;

-          Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Profil stanowiska:

-          -      50% Nowe funkcjonalności

-          -      25% Utrzymanie / naprawa bugów

-          -      10% Tworzenie dokumentacji

-          -      15% Spotkania

Udogodnienia w biurze:

-      Pyszna kawa na co dzień

-      Kantyna i kuchnia na miejscu

-      Playroom

-      Przedszkole w biurowcu

-      Praca w przyjaznej atmosferze w otoczeniu startup’ów

-      Brak “dress codu”

Dodatkowe benefity:

-      Praca w małych zespołach projektowych

-      Budżet szkoleniowy

-      Ubezpieczenie grupowe

-      Imprezy i spotkania integracyjne

-      Elastyczny czas rozpoczęcia pracy

-      Możliwości pracy w formie hybrydowej

-      Komputer do użytku prywatnego

-      Program rekomendacji pracowników

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

  1. Telefonu z zespołu HR.
  2. Spotkania F2F/Videocall - rozmowa z HRem.
  3.  Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czekać na Ciebie będzie pogłębione spotkanie techniczne z Liderem Zespołu Developerów.
  4. Dobre zgranie z menadżerami to u nas bardzo ważna kwestia, więc ostatnim krokiem jest spotkanie z CTO.
  5. Na koniec możesz się spodziewać oferty lub telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV korzystając z guzika APLIKUJ!

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567