Mid/Regular RPA Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Robotics Smart Solutions
16. 9. 2024

Robotics Smart Solutions Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, specjalizująca się w profesjonalnych usługach wspierających i rozwijających działalność biznesową Klientów, oferując między innymi rozwiązania robotyzacyjne, doradztwo biznesowe, a także szkolenia z technologii Robotics Process Automation.

Aktualnie szuka osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, praca zdalna

Forma współpracy: umowa o pracę; umowa zlecenie; kontrakt menedżerski/B2B;

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem rozwiązań automatyzujących procesy przy użyciu UiPath
  • Aktywny udział we wszystkich etapach projektu: analiza procesów, projektowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie
  • Efektywne wspieranie istniejących procesów automatyzacji
  • Tworzenie precyzyjnej dokumentacji technicznej, ułatwiającej zrozumienie i utrzymanie stworzonych rozwiązań

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w technologii RPA UiPath
  • Znajomość UiPath Orchestrator
  • Znajomość API i umiejętność budowania interfejsów REST API i SOAP API
  • Znajomość programowania VBA
  • Wiedza i umiejętność wykorzystania języka SQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, PowerQuery)

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, u lidera w zakresie usług outsourcingowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej Grupy Impel
  • Przyjazne środowisko pracy pełne wyzwań i ambitnych zadań
  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Dostęp do platformy szkoleń e-learningowych

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584