Mid PHP developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Elocity
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko - Mid PHP developer Elocity

Miejsce pracy: Warszawa

Pełny etat

Praca hybrydowa

Elocity jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą unikalną platformę do zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych, nowoczesne stacje ładowania oraz pełen serwis instalacji i obsługi stacji w chmurze.

Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Masz pomysł? Zrealizujmy go razem.

Zakres obowiązków

-        implementacja nowych funkcjonalności systemu oraz integracja z usługami zewnętrznymi

-        czynny wkład w projektowanie/doskonalenie architektury systemu

-        weryfikacja, przeprowadzanie analizy problemów i proponowanie rozwiązania dla określonych scenariuszy biznesowych

-        praca z PHP, Symfony, MySQL, MongoDB, Redis, usługami GoogleCloudPlatform

-        współpraca z techLeadem, PMem i biznesem

-        wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej

-        czynny udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu

-        codereview

Wymagania

-        3 letnie doświadczenie w programowaniu w PHP

-        doskonała znajomość PHP oraz frameworka Symfony

-        dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych

-        umiejętność pracy z bazami danych MySQL, MongoDB, Redis

-        znajomość i umiejętność pracy z GIT, znajomość Git Flow, GitLab, GitLab-CI

-        znajomość mechanizmów kolejkowania, zagadnień websocketowych, logowania, sposóbów optymalizacji

-        troubleshooting oraz umiejętność rozwiązywania problemów

-        analityczne myślenie i umiejętności komunikacyjne

-        znajomość Docker,

Mile widziane

-        doświadczenie w pracy z rozwiązaniami cloudowymi, w szczególności z GoogleCloudPlatform

-        znajomość GO

-        znajomość Kubernetes

-        znajomość zagadnienia mikroserwisów, DDD i CQRS

-        znajomości Angular 2+

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045