Mid .NET Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Crestt
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Poszukujemy Mid .Net Developerów dla naszego klienta, który jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiają się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Zadaniem będzie zbudowanie wewnętrznego autorskiego systemu CMS, który zasila ich flagowe produkty.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem w celu rozwijania, utrzymania i rozszerzania funkcji wewnętrznego autorskiego systemu CMS w zakresie:
  • projektowania architektury
  • doboru technologii oraz implementacji
  • Kompleksowa i samodzielna realizacja powierzonych zadań we wszystkich warstwach aplikacji - baza danych, backend, frontend, testy jednostkowe.Udział w przeglądach kodu w celu zapewnienia jakości i czytelności kodu.
  • Udział w procesach Agile/Scrum, w tym planowaniu sprintów, codziennych spotkaniach i retrospekcjach.

Opis wymagań

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy z .NET.
  • Zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność do pracy w zespole SCRUM.
  • Praktycznego doświadczenia i pasji w produkcji wysokiej jakości rozwiązań z udziałem: zasad SOLID, OOP, DDD, REST, poprawnego wykorzystania wzorców projektowych oraz testów.
  • Bardzo dobrej znajomości technologii: .NET (Web API), Angular, MSSQL.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Mile widziane doświadczenie z nHibernate.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567